Tatlılar

Tatlılar    

Grid Görüntüle:
Quickview

BERGAMOT (KEBBET) REÇELİ (890 gr)

(0)
41,45TL

BERGAMOT (KEBBET) REÇELİ(890 gr)     Kebbet; bir diğer adıyla bergamot sadece Akdeniz bölgesinde yetişen, kavun büyüklüğünde bir turunçgildir. Tadı turunç reçeline benzerdir. Yapımı yine zahmetli ve uzun sürer. Genelde kahvaltılık veya ikramlarda kullanılır. Görüntüsü çekici ve lezzetlidir. Sezonu çok kısa sürdüğü için süre..

Quickview

Ceviz İçi (500 gr)

(0)
50,40TL

YERLİ CEVİZ İÇİCeviz içi Kalorisi Ceviz içi Fiyatı Ne Kadardır?500 gr Hatay' ın en iyi ve kaliteli cevizinden elde edilen birinci sınıf ceviz içi. Yeni sezon ceviz içi siparişinize göre günlük taze hazırlanıp kargolanmaktadır. Cevizin en önemli yararı hafızayı güçlendirmesi, unutkanlığı azaltması ve enerji vermesidir.ÖNEMLİ TAVSİYE: Ceviz..

Quickview

Ceviz Reçeli 1000 gr

(1)
37,67TL

Ceviz Reçeli Sipariş    Ceviz vücudumuz için çok yararlı bir besindir. İçinde bulunan vitaminler sayesinde özellikle beyni güçlendirdiğinden dolayı aileler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Sonuçta boşuna her gün yanınızda atıştırmalık olarak ceviz taşıyın demiyorlar. Özellikle sınava hazırlanan çocukların vazgeçilmezi olan ceviz ve Cevi..

Quickview

İncir Reçeli (Kg)

(0)
36,41TL

 Taze incirden yapılan enfes bir reçel çeşididir. Harika bir koku ve tadı vardır. Türkiye'de ve Hatay'da da yapılan bu reçel başlı başına şifa ve enerji kaynağıdır.Yararları :  Taze incirden yapılan enfes bir reçel çeşididir. Harika bir koku ve tadı vardır.Yüksek miktarda vitamin, mineral ve protein içerir. Demir, kalsiyumun, fosfor,..

Quickview

Karışık Kömbe (kg)

(0)
46,49TL

CEVİZLİ VE HURMALI KARIŞIK KÖMBE1 Kg Hatay'ın lezzetli ve tadına doyulmaz bol cevizli kömbesi ve hurmalı kömbesi bir arada.Çay saatlerinin vazgeçilmezi, ikramlarınızın gözdesi olacaktır. Cevizli ve hurmalı olmak üzere toplam 1 Kg dır.Siparişe göre günlük üretim yapılmaktadır.İçindekiler :Ceviz, hurma, un, ayçiçek yağı, yöresel baharatlar (hint..

Quickview

Sade Kömbe (kg)

(0)
31,37TL

SADE KÖMBEKgÖzel Günlerin ve Bayramların Vazgeçilmezi KömbeÇay saatleri ve özel günlerin doyurucu lezzeti sadece kömbe 14 çeşit baharatın karşımı ile yumurtasız olarak hazırlandığı için çok uzun süre dayanmaktadır. Kömbeyi cam kavanozda serin yerde saklamanızı tavsiye ederiz. Afiyet olsun...

Quickview

Sade Kömbe 500gr

(0)
12,00TL

SADE KÖMBE500 grÖzel Günlerin ve Bayramların Vazgeçilmezi KömbeÇay saatleri ve özel günlerin doyurucu lezzeti sadece kömbe 14 çeşit baharatın karşımı ile yumurtasız olarak hazırlandığı için çok uzun süre dayanmakta. Kömbeyi cam kavanozda serin yerde saklamanızı tavsiye ederiz. Afiyet olsun...

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)