Salçalar

Salçalar

Grid Görüntüle:
Quickview

Hatay Biber Salçası Acılı (1Kg)

(0)
30,24TL

Biber SalçasıEv Yapımı Biber Salçası Acılı(1000 gr)Hatay’a gelen herkes illaki Hatay’ın meşhur salçasını duymuştur. Bu meşhur salçayı tatmak, tadınca da kilo kilo almak ister. Salça özellikle ev yapımı ise tadı, kokusu, kıvamı ve lezzetli bambaşka olur ve "salça işte budur” dedirtecektir. Alan bir daha almak ister. 2009’dan günümüze en lezzetli, ka..

Quickview

Hatay Biber Salçası Acılı (20Kg)

(0)
378,00TL

Biber SalçasıEv Yapımı Biber Salçası Acılı(20000 gr)En doğal biberlerden geleneksel yöntemlerle üretilen doğal, kaliteli ve lezzetli olan Hatay biber salçasını tüm Türkiye'ye hem toptan hem de perakende olarak en uygun fiyatla bizde bulabilirsiniz. Özellikle salçası ile meşhur olan Hatay biber salçası toptan alımlarda daha uyguna gelmekte..

Quickview

Hatay Biber Salçası Tatlı (1Kg)

(0)
30,24TL

Biber SalçasıEv Yapımı Biber Salçası Tatlı(1000 gr)Hatay’a gelen herkes illaki Hatay’ın meşhur salçasını duymuştur. Bu meşhur salçayı tatmak, tadınca da kilo kilo almak ister. Salça özellikle ev yapımı ise tadı, kokusu, kıvamı ve lezzetli bambaşka olur ve "salça işte budur” dedirtecektir. Alan bir daha almak ister. Ev yapımı%100 doğal biber ve tuz ..

Quickview

Hatay Biber Salçası Tatlı (20Kg)

(0)
378,00TL

Biber SalçasıEv Yapımı Biber Salçası Tatlı(20000 gr)En doğal biberlerden geleneksel yöntemlerle üretilen doğal, kaliteli ve lezzetli olan Hatay biber salçasını tüm Türkiye'ye hem toptan hem de perakende olarak en uygun fiyatla bizde bulabilirsiniz. Özellikle salçası ile meşhur olan Hatay biber salçası toptan alımlarda daha uyguna gelmekte..

Quickview

Hatay Domates Salçası (1Kg)

(0)
27,72TL

Domates SalçasıEv Yapımı Domates Salçası(1000 gr)Salça domates ürünleri arasında en bilinen ve tercih edilenlerdendir. Kış aylarında hemen hemen her evde bulunan salça vazgeçilmezlerdendir. Yemeklere kattığı aroma sayesinde ağzınız tatlanmaktadır. Bunun yanı sıra salça yemeklere renk katarak görsel anlamda da insanları tatmin etmektedir. Tüm mutfak..

Quickview

Hatay Domates Salçası (20Kg)

(0)
264,60TL

HATAY DOMATES SALÇASI 19 KG KOVA2019 Yeni Sezon Domates Salçası20 Kg'lık kovada Net 19 KgEn doğal domateslerden geleneksel yöntemlerle üretilen doğal, kaliteli ve lezzetli olan Hatay Domates salçasını uygun fiyatla bizde bulabilirsiniz. Özellikle salçası ile meşhur olan Hatay domates salçası toptan alımlarda daha uyguna gelmektedir. ..

Quickview

Hatay Domates Salçası (5Kg)

(0)
124,74TL

Domates SalçasıEv Yapımı Domates Salçası(5000 gr)Salça domates ürünleri arasında en bilinen ve tercih edilenlerdendir. Kış aylarında hemen hemen her evde bulunan salça vazgeçilmezlerdendir. Yemeklere kattığı aroma sayesinde ağzınız tatlanmaktadır. Bunun yanı sıra salça yemeklere renk katarak görsel anlamda da insanları tatmin etmektedir. Tüm mutfak..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)