Ara Pazar Hakkında

Arapazar, Turkey is a new market space platforms operating in Europe and America. Our site includes clothing, cosmetics, electronics, stationery, decor, jewelry, automotive and industrial products, and we are expanding our partner portfolio every day to offer hundreds of thousands of products to our customers.

Arapazar, Türkiye, Avrupa ve Amerika'da faaliyet gösteren yeni bir pazar alanı platformudur. Sitemizde giyim, kozmetik, elektronik, kırtasiye, dekor, mücevher, otomotiv ve endüstriyel ürünler bulunmaktadır ve müşterilerimize yüz binlerce ürün sunmak için ortak portföyümüzü her geçen gün genişletiyoruz.

Arapazar.com Türkiye’nin yeni pazaryeri platformu. Sitemizde giyim, kozmetik, elektronik, kırtasiye, dekor, mücevher, otomotiv ve endüstriyel ürünler bulunmakta olup her geçen gün iş ortağı portföyümüzü genişleterek yüzbinlerce ürünü müşterilerimize sunuyoruz.

Kendi Mağazanızı Oluşturun Ve Satış Yapmaya Başlayın

Arapazar.com’da mağazanızı oluşturup, milyonlarca kişiye ürünlerinizi pazarlamak artık çok kolay ! Arapazar.com sizlere güvenilir bir iş ortamı ve kaliteli bir ticaret ortamı sunuyor. Sizlerde mağazanızı gün içinde açıp arapazar.com’da uygun komisyon oranları ile satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Teslimat – Güvenilir Adres

Siparişlerinizi verdikten sonra ürününüzün durumunu kullanıcı panelinizden takip edebilir ve satıcı ile 7/24 irtibatta kalabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz ve satıcıyla ilgili  aklınıza takılan her noktayı anında destek ekibimize yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Alıcı ve Satıcıyı Tek Nokta da Buluşturuyoruz

Alıcı ve satıcıyı güvenilir bir pazar yerinde buluşturuyoruz. Satın aldığınız ürünler elinize ulaştıktan sonra mağaza sahibine ödemeniz ulaşıyor. Eğer ürününüz de bir problem veya göründüğü gibi değilse ürününüzü anında iade garantisiyle sorgusuz iade edebiliyorsunuz.